Archiwum kategorii ‘Gry pieczenie’

Gotowanie i pieczenie dania

Gotowanie i pieczenie dania

Play Gotowanie i pieczenie dania Now »


Będziemy mieli niecodzienną okazję przygotować pyszne danie w kuchni wraz z Barbie. To właśnie ona zostanie kucharką i będzie pomagać nam w gotowaniu i pieczeniu dania jakie wykonamy pod jej nadzorem. W gierce korzystamy z myszki.

Gotowanie i pieczenie ryby

Gotowanie i pieczenie ryby

Play Gotowanie i pieczenie ryby Now »


W grze tej wybieramy się do krainy lodowej gdzie będziemy mieli do przygotowania danie z ryby. Na samym początku tej gry w gotowanie i pieczenie ryby będziemy mieli pokazane składniki z jakich można ją przygotować. Potem przejdziemy do etapu przygotowywania dania rybnego. Będziemy mieli małą pomoc dzięki której z pewnością upieczemy i przygotujemy rybę.

Tagi :

Pieczenie chleba

W tej grze nauczymy się sami piec chleb. Nie jest to takie trudne. Jednak trzeba będzie w tej grze postępować wedle instrukcji. Jeżeli tak będziemy robić na pewno uda nam się upiec ten przepyszny chlebek. Do gry w pieczenie chleba używamy tylko myszki. Zachęcamy Was do komentowania gierki.

Kurczak po chińsku

Kurczak po chińsku

Play Kurczak po chińsku Now »


Na pewno nie raz słyszeliście lub też nawet byliście w restauracji chińskiej. Tym razem macie niepowtarzalną możliwość samemu przygotowanie wykwintnego dania chińskiego. Będzie to kurczak w roli głównej a do niego mnóstwo dodatków oraz przypraw. Sprawdź się i zobacz co Wam z tego wyjdzie. Trzymamy za Was kciuki w tej grze online dla dziewczyn w gotowanie i pieczenie.

Tagi : ,

pieczenie pizzy
]
W tej grze przygotujemy wspaniałą pizze. Właśnie w tej grze nauczysz się jej przygotowywać. Mamy odpowiednie noże, każdy z nich będzie ciął na różne kształty musimy wybrać pasujący jeden z nich. Gdy już mamy składniki do pizzy będziemy ją przygotowywać. Zachęcamy do zagrania w tą grę i przygotowania wedle instrukcji wyśmienitej pizzy.

Tagi : ,

Zrób pysznego Hamburgera
]
Tym razem czeka na nas inne kolejne zadanie jakim jest przygotowanie hamburgera. Musimy przygotowywać hamburgera ze znajdujących się składników w grze. Każdy Hamburger jest inny musimy się słuchać zaleceń Szefa Kuchni, który będzie nam pokazywał z jakich składników ma się składać poszczególne danie w grze.

Tagi :

W tej grze dla dziewczyn musimy upiec ciasto. Jest to idealna metoda wirtualnej nauki pieczenia ciast. Potem gdy już opanujemy to do perfekcji wiele różnych pomysłów będziemy mogli przetestować w prawdziwej kuchni. Wracając do gry na samym początku musimy zbić jajka, które następnie zmiksujemy, a dalej już Wam nie powiemy włączcie grę, a przekonacie się o tym sami.

PacMan

Tagi : ,

Gra jest przeznaczona dla dziewczyn które uwielbiają przygotowywać przeróżne posiłki, Tym razem w tej grze musimy przyrządzić tak zwane szybkie danie czyli fast food. Na pewno nie raz jedliście burgera. Teraz macie okazję nauczyć się sami jak przyrządzić takie ciekawe danie. Wystarczy postępować wedle wskazówek podanych w tej grze, a z pewnością uda nam się przygotować to wykwintne danie. Gdy nie mammy dużo czasu a chcemy szybko coś zjeść idealnie się ono sprawdzi.

cheese Burgera

Tagi : , ,